Přeskočit na hlavní obsah

Fidget spinner


S fenoménem FIDGET SPINNER jsem se poprvé setkala v Paříži. Prodávali ho spolu s modelem Eiffelovky černošstí kluci, kterých bylo všude plno. Cena byla 5 eur za kus a naši žáci spinnery nakupovali ve velkém. Tenkrát se mi zdálo, že kupují zbytečně draze totálně nepotřebnou věc. Bylo mi vysvětleno, že jde o parádní antistresovou pomůcku a že se s ní dají dělat bezvadné triky. Cena pět euro se jim nezdála nijak drahá. Proto si každý koupil minimálně alespoň dva. 

Fidget spinner je totální hit. Je to antistresová pomůcky, která má v sobě zabudované ložisko a závaží. Podle kvality ložiska a závaží se dokáže spinner točit opravdu dost dlouho. Moje dcera to stopovala a některé se točí i tři minuty. 


Teď už se fenomén dostal i k nám. Mají ho všichni. Ve škole se děti předhánějí kdo má lepší   a rozčilují učitele. Už nejde jen o to, aby se spinner správně točil, jde o módu. Každý chce speciální design pro ten svůj. Dostalo se to i do naší rodiny. Dcera mu taky propadla a já se jí snažila vyhovět a koupit ji něco speciálního. Jednobarevná varianta už je totálně mimo hlavní proud. Proto jsem sáhla na stránky postovnezdarma.cz pro spinner trošku barevnější se speciálním fluorescenčním závažím ve formě smajlíků. Ve tmě smajlíci krásně svítí.Zde Samozřejmě, že nejde o jedinou variantu a možnost, ale vzhledem k tomu, co vše už máme mi tenhle připadal opravdu originální. Myslím si, že s ním dcera udělá ve škole parádu. Už teď ho nepustí z ruky ani na výletě, všude ho nosí s sebou a zkouší různé triky podle kanálu na You Tube.


Jako vždy jsem na doručení čekala poměrně dlouho, ale vzhledem k tomu, že na stránkách postovnezdarma.cz objednávám opravdu často, jsem už na dobu doručení zvyklá. Při minulé zásilce jsem měla potíže s doručením. Tentokrát jsem balíček dostala doporučeně a tak nehrozilo nebezpečí ztráty. Vše bylo důkladně zabalené a proto spinner došel bez úhony.

Pokud jste i vy podlehli tomuto fenoménu, můžete se vybrat spinner podle vlastního vkusu. Mají jich na stránkách velké množství, např. ZDE .


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…